KATALOG STRON K2K
.
     
DARMOWY MODEROWANY
.
Witamy w katalogu K2K

 

Hosting,Domeny,Serwery

Opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 15 lat.
Dostarczamy Klientom usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, a jednocześnie ciągle tworzymy doskonałe zaplecza dla ich działalności. Celem firmy Serveradmin.pl Sp. z o.o. sp.k. jest dostarczanie niezawodnych oraz profesjonalnych rozwiązań informatycznych dla firm oraz użytkowników indywidualnych.

Oprócz świadczonych usług hostingowych , firmą zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych oraz rejestracją domen internetowych.

Do dyspozycji mamy łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, które są obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Każdy z serwerów wpięty jest do portu 1Gbit na przełączniku . Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.
Obecnie na potrzeby hostingu posiadamy ponad 100 osobnych serwerów z procesorami Xeon i Intel i7, które posiadają od 24 do 256 GB pamięci RAM. Używamy dysków SATA, SAS jak i nowych dysków flashowych SSD. Serwery bazodanowe są ulokowane na osobnych dyskach SAS i SSD. Posiadamy również wiele innych serwerów ktore zapewniają kopie bezpieczeństwa, obsługę DNS i pozostałe zaplecze hostingowe. Sumaryczna liczba maszyn pod wszystkie usługi przekroczyła w 2015 roku 360 sztuk.

Podlinkuj Wpis

Listing ID: 458585506529905b

Zgłoś nadużycie

Processing your request, Please wait....

Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione